První světový bitcoinový trh s bitcoiny od společnosti Coinfloor

Při obchodování s fyzickými měnami vám většina investorů řekne, že pro ně mají zásadní význam dvě věci: zkušený makléř a záruka bezpečných transakcí s minimální pravděpodobností ztráty podvodem nebo krádeží. Lze očekávat, že investoři do virtuálních měn také potřebují stejnou úroveň odbornosti a bezpečnosti, protože nakonec jsou to všechno peníze.

V reakci na výše uvedenou potřebu, Coinfloor, Největší londýnská burza bitcoinů spouští revoluční trh bitcoinů krytý burzou. Jmenuje se Coinfloor Market, je založen na burze Coinfloor a investorům ve Spojeném království poskytne bezpečné prostředí typu peer-to-peer, ve kterém mohou nakupovat bitcoiny. Podle MarketWatch Coinfloor nedávno přijal některé z nejlepších bitcoinových makléřů ve Velké Británii, aby vytvořili toto tržiště a urychlili přijetí bitcoinové měny v hlavních investičních podnicích. Podle Marka Lamba, generálního ředitele společnosti Coinfloor, „Coinfloor je první institucí v bitcoinovém průmyslu, která zrcadlí decentralizovanou síť makléřů podpořenou centralizovanou burzou.“ V posledních několika letech se Coinfloor rychle rozrostl na jedno z nejlikvidnějších trhů libry šterlinků na trhu bitcoinů.

Co nabídne Coinfloor?

Potvrdilo se, že Coinfloor poskytne investorům první základní složku důležitou pro investora, ale co druhá – zkušený makléř, který bude investovat do bitcoinů za tu dobu? Coinfloor se o to také stará. Společnost uzavřela partnerství s Estonian Bank LHV, aby jim umožnila zpracovat investice. Dále je k dispozici přímé rozhraní se znalými makléři Coinfloor Market. Investoři si mohou být jisti, že všichni makléři zapojení do tohoto průlomového podniku jsou osobně prověřeni, aby zajistili, že budou dodržovat a obchodovat podle dokonalých standardů, kterými je společnost Coinfloor známá. Tento proces ověřování se neustále zdokonaluje. Coinfloor také vyšetřuje soukromé obchody makléřů a navazuje osobní vztah s každým makléřem. Jeden z profesionálních makléřů Coinfloor Market, Peter Wood nebo lépe známý jako y3peto, potvrdil bezpečnost a snadnost používání Coinfloor Market a také skutečnost, že má velký zájem o založení svého podnikání ve spolupráci s Coinfloor. Z jeho výběru je také nadšený a uvádí, že je uznáním jeho práce jako makléře bitcoinů. Vybraní makléři se stali 21 zakládajícími členy Coinfloor Market. Rovněž podepsali dohodu o zprostředkování bitcoinů, v níž se zavazují dodržovat výše uvedené standardy. Tato dohoda je velmi podobná dohodě Buttonwood, která je základem, na kterém je postavena newyorská burza. To je významné, protože burza čelila podobným výzvám, jaké dnes čelí bitcoinové trhy.

Při používání Coinfloor Market budou mít bitcoinoví investoři následující záruky:

 • Použití burzy Coinfloor k přímému přenosu bitcoinů na šterlinkové ceny za přepočet a naopak
 • Bezpečné ukládání jejich bitcoinů pomocí několika úrovní šifrovaného zabezpečení a podzemních trezorů
 • Spravedlivé směnné ceny
 • Investor přátelské prostředí založené na makléři
 • Vysoce osobní služby

Kroky jsou jednoduché

I když by se dalo očekávat, že proces zapojení do tohoto nového systému jako investora bude složitý a zdlouhavý, není tomu tak vůbec. Je třeba dodržet jen několik základních kroků a Bob’s you strýček! Kroky lze stručně stanovit takto:

 • Zaregistrujte se jako nový investor pomocí své e-mailové adresy a výběru hesla
 • Vyberte si bitcoinového brokera, o kterém si myslíte, že s ním budete moci vybudovat silný a důvěryhodný finanční vztah, zvláště pokud plánujete, aby se tento způsob investice stal trvalou součástí vašich obchodních jednání.
 • Bude nutné potvrdit e-mailovou adresu, kterou jste uvedli
 • Po provedení výše uvedeného potvrzení musíte nastavit dvoufaktorové ověřování; nahrajte platnou průkazovou fotografii a doklad o pobytu

Nyní jste připraveni investovat do bitcoinů!

Proces nákupu je stejně jednoduchý. V zásadě převedete částku hrubého bitcoinového produktu na bankovní účet vašeho brokera – požadovaná minimální částka je 20 liber. Proto není třeba provádět vklad mezinárodním bankovním převodem. Poté, co převedete peníze, směnárna společnosti Coinfloor získá bitcoiny přímo na váš účet Coinfloor. Je však držena v úschově, dokud váš makléř nepotvrdí, že obdržel váš vklad, a zjistí se, že během transakce nedošlo k žádným dalším problémům. Už to nemůže být jednodušší.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map